Banki

„Czy można wziąć…

„Czy można wziąć pożyczkę z banku i oddać mniej? W Credit Agricole to nie tylko możliwe, ale nawet całkiem łatwe. Bank właśnie uruchomił nową ofertę dla klientów, którzy dotychczas nie korzystali w nim z kredytów.”

„Do końca listopada każda osoba, która nie korzystała dotychczas z oferty kredytowej Credit Agricole, może dostać od banku pożyczkę w kwocie 3 tys. złotych bez żadnej prowizji i z oprocentowaniem 0%. Pożyczkę spłaca się w 12 równych ratach po 250 zł miesięcznie, ale uwaga – ostatnią ratę bank zobowiązuje się spłacić za klienta (o ile ten wcześniej nie spóźni się z żadną płatnością).”

https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/w-credit-agricole-oddajesz-mniej-niz-pozyczasz

Zostawiłem nr tel. (czemu nie zarobić 250zł)… odzwoniono po 5 min… Zarobki b.dobre (magiczne 15k) przekroczone Pani pyta się czy mam jakieś problemy z komornikiem?! Odowiadam-nie uspokoja, iż to normalne pytanie czyta formułke rodo/srodo oraz jakieś regulacje bankowe… Podobno zapisuje wszysko żeby sprawdzić mnie w BIK (mam tylko kredyt hipoteczny nigdy nie doszło do opóźnienia w spłacie nawet 1h).
I finalnie dowieduje się, iż bank odmawia tego kredytu ale mogę wybrać kredyt RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 26,66% do 150 tyś i zaprasz do oddziału… 😀

#banki #heheszki #finanse