Banki

#pekao to chyba najgorszy…

#pekao to chyba najgorszy bank ever. Dałem się skusić na promocję w styczniu (lokata+200 na start) ale poza nią wszystko co w tym banku jest to tragedia. Aplikacja – do niedawna totalnie nieczytelna, gównianie zaprojektowana. No teraz troche się poprawili w tej kwestii, chociaż też szału wielkiego nie ma. Teraz kończy mi się ta promocja, myślę zapytam czy mają jakąś ofertę na obecne albo nowe środki, to babeczka mi mówi że albo mogę zrobić lokatę przez aplikację ( 0.1% XD ) albo udać się do placówki bankowej gdzie zaproponują mi lepsze warunki. Myślę sobie – no bez sensu jest się w dobie #koronawirus szarpać tam osobiście, wezmę przedzwonię jak będzie coś faktycznie interesującego to podjadę tylko podpiszę ewentualne kwity. No ale wspaniały #banki #bank ma telefony dla ozdoby bo nikt nie odbiera ¯_(ツ)_/¯ od dwóch dni.
Kolejna kwestia – przelewy z KO na główne – jak robisz przez aplikacje to masz za free, ale przez strone sciągają 7ziko za kazdy jeden przelew (ಠ‸ಠ) fuck logic.
Jestem zażenowany tym jak wygląda cała #bankowosc i #obslugaklienta mając porównanie z #millenium gdzie zawsze stają na rzęsach w miarę ich możliwości żeby wszystko ogarnąć pozytywnie, kontakt bezproblemowy, w dodatku mają zajebistą aplikację i stronę www.
Pekao, uczcie się.