Banki

Pomimo że nie jest to do…

Pomimo że nie jest to do końca zabawne, to pomimo tragizmu jest chyba najlepszy tydzień wydarzeń politycznych dla Polski i jednocześnie najgorszy dla przestępczej władzy PiSu. Podsumujmy:

11 Listopada #hgw robi zamieszanie z #marszniepodleglosci próbując go zdelegalizować, #pis rzuca się na przynętę i szarpie niczym Reksio boczek, licząc na przejęcie organizacji marszu z rąk narodowców. Ale skucha, narodowcy wygrali w sądzie (bo ratusz nagle nie umie udowodnić zagrożenia bezpieczeństwa i nie ma np. materiałów z zadym z poprzednich lat (SIC!))

Zasadniczo tym samym opozycja postawiła #pis w kijowej sytuacji bez wyjścia, w której mógł albo wk*** swój twardy elektorat odcinając się od #marszniepodleglosci, albo zaktywizować swoich przeciwników i utracić część popierajacego go „centrum” za marsz ramię w ramię z środowiskami skrajnej prawicy i faszystów. Co wybrali – już sami dobrze wiecie. Partyjne media próbowały zalać sieć przekazem o złej opozycji zakazującej rodziną z dziecmi manifestować patriotyzm. Ale mimo tego nie ukryli nieudolnego kordonu świty pis i tłumu ludzi maszerujących od nich wyraźnie oddzielonych. Podobnie jak zadym i utarczek autorstwa #narodowcow czy towarzystwa #forza nuova, którzy nie pozwolili się grzecznie schować za biało-czerwoną flagą.

Ledwo dwa dni później walnęła #aferaknf która szarpie środowisko morawieckiego i ludzi że szczytów władzy, jak domek z kart leci mit o „zwalczaniu układu, uczciwej władzy i dobrej zmianie, bo wiecie – wystarczy nie kraść.” Obnażone zostają lewe środki, które wg Czarneckiego chciał zdeponować twórca Skok senator Bierecki, a ten w odpowiedzi zaczyna wszystkim się odgrażać pozwami, zaś w rozmowie KNF zasadniczo ujawnia cały sens i plan autorstwa doradcy prezydenta Andrzeja Dudy – Pana „Zdzisława Sokala” #repolonizacja mający na celu niszczenie decyzjami administracyjnymi… banków z Polskim kapitałem (SIC!) i przejmowanie ich za bezcen wraz z późniejszym dokapitalizowaniem przez Państwowe molochy. Zagranicznych nie ruszą, bo byłby smród na pół UE i świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mając gorąco pod kuprem, PiS przepycha czym prędzej ustawę zezwalającą KNF przejęcie banku decyzją administracyjną!!!

Oczywiście, przychylność Oligarchy Czarneckiego może zostać kupiona starczy łapówka i umieszczenie w radzie nadzorczej banku prawnika Grzegorza Kowalczyka z polecenia KNF, wówczas nagle problemy miały zostać „rozwiązane”. Nie mineły 24 godziny, a okazało się że ten człowiek już siedzi w radzie nadzorczej #plusbank… Zygmunta Soloża Żaka, który od pewnego czasu jest przychylniejszy obecnej władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idąc za tekstem GW miało to miejsce w lipcu, czyli 3 miesiące po korupcyjnej propozycji złożonej Czarneckiemu i #ideabank, zaś Kowalczyk rozpoczął oficjalnie pracę od Września jako członek rady nadzorczej. Sam zainteresowany pytany o tą nominacje nabiera wody w usta i odmawia udzielania wywiadu.

Jakby tego było mało, do KNF wchodzi CBA… Ale najpierw wpuszczony do dokumentacji zostaje zdymisjonowany szef KNF, który przez kilka godzin sobie buszuje w biurze. WYKOP Bo w zasadzie czemu nie ? Jeszcze służby coś znajdą i co wtedy? Znowu słupki poparcia poleca przez to cholerne lewactwo. A #afera? jaka Afera? ¯_(ツ)_/¯

Dziś NiK ujawnia kompletny burdel organizacyjny i chaos w kontrolowanych przez pisowców spółkach – WYKOP, a raczej… całkowity brak kontroli nadczymkolwiek.

A na deser partyjna gadzinówka Karnowskich WPolityce zostaje pozwana za zniesławiający ciąg fakenewsów o tym jak rzekomo TVN miał miał opłacić organizację „urodzin hitlera” w swoim reportażu. – WYKOP

Można powiedzieć że „genialny strateg” i „umiłowany przywódca” napoleon kaczoparte dostał w ostatnich dniach polityczny wpierdol porównywalny do wydarzeń pod waterloo. I coś mi się widzi że to dopiero początek, aniżeli koniec i ewidentnie działania są wymierzone w „umiarkowany” albo jak kto woli „bardziej myslący” elektorat, który przytulił się do pisu po 2015 roku i odczuwa coraz większego kaca moralnego.

Idę po popcorn. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czuje że nadchodzi powoli koniec złych czasów, bo tak mafijnej twarzy #pis nie zdołał pięknie obnażyć w swojej głupocie przez ostatnie 3 lata niszcząc praworządność i Polskie sądownictwo, jak pięknie obnażyła ją obecna afera.

#polska #polityka #bekazprawakow #neuropa #4konserwy.ru #dobrazmiana #knf #banki #finanse #afera #aferaknf #wolnesady