Banki

Uwaga #rozdajo! Poniżej…

Uwaga #rozdajo! Poniżej przeczytacie czym się zajmuję i co chcę dziś rozdać. Przedmiot rozdajo jest opisany w drugim akapicie.

Od kilku lat prowadzę bloga JakDorobic.com, gdzie dzielę się sprawdzonymi promocjami o uczciwych warunkach. Zazwyczaj są to bonusy i oferty bankowe, gwarantujące dodatkowe środki, premie i nagrody w zamian za wykonywanie określonych czynności (założenie konta, wpływy powyżej określonych kwot czy transakcje bezgotówkowe). Najciekawsze oferty możecie śledzić na blogu podlinkowanym wyżej oraz w tagu #kasazpromocji. W każdym poście, który udostępniam, znajduje się link do odpowiedniego wpisu na blogu, w którym dokładnie omawiam warunki promocji.

#rozdajo książki Zaufanie, czyli waluta przyszłości.
Michała Szafrańskiego nie trzeba przedstawiać – to twórca bloga jakoszczedzacpieniadze.pl i autor książek. Wielu osobom pomógł w wyjściu z długów i pokazał drogę do budowania własnego kapitału. Nie boi się mówić o tym w jaki sposób i ile zarobił. Jego artykuły często pojawiają się na głównej – Wkurzony bloger załatwił tańszy prąd dla Warszawy

Warunkiem udziału w #rozdajo jest zostawienie plusika i wrzucenie do komentarza mema o tematyce pieniędzy i finansów. Mem, który uznam za najlepszy – wygrywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogłoszenie zwycięzcy w czwartek o 19:15. Zielonki i fani pato-rozrywki out. ¯_(ツ)_/¯

pokaż spoiler #banki #bankowosc #bank #pieniadze #promocje #promocja #kontobankowe #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje